|

Slovo kamene číslo 19 - červen 2006 - Ukázka strojů JCB v pískovně Chotíkov

  Go to the end of the document

Události

Ukázka strojů JCB v pískovně Chotíkov

Ve dnech 27. a 28. 4. 2006 proběhla v prostorách pískovny Chotíkov prezentace stavebních strojů - výrobků firmy JCB.
Celou akci ve spolupráci a za pomoci oblasti Jihozápad Tarmac CZ a. s. a pod dohledem OBÚ Plzeň pořádala společnost TERRAMET, spol. s r.o., konkrétně její obchodní zastoupení v Plzni-Dýšině. Během dvou dnů si návštěvníci ze 70 firem z širokého okolí mohli prohlédnout a za dohledu předváděcích techniků i prakticky vyzkoušet například pásový bagr JCB JS 210 LC, rypadlonakladač JCB 3 CX anebo teleskopický manipulátor JCB 531. Posledně zmíněný stroj byl zajímavý především tzv. „krabím chodem“ kolového podvozku a širokou paletou výměnných koncových zařízení od čelní lžíce přes paletovací vidle a zametací zařízení až k montážní plošině pro dvě osoby určené pro práci ve výškách.
Po prohlídce předváděných strojů spojené s odborným výkladem obchodního manažera TERRAMETu pana Richarda Kesla každý rád poseděl v příjemném prostředí promo-kamionu nebo něco dobrého zakousl a popil pod přístřeškem v improvizované hospůdce. Zde byl také čas si vzájemně vyměnit první dojmy a prodiskutovat právě získané poznatky. Takže nikomu z přítomných ani nevadila nepřízeň počasí, která celou akci doprovázela.
Protože, jak si libovali zástupci pořadatelů, bylo předvedení strojů v naší provozovně úspěšné, rádi by za naší spolupráce a pomoci zopakovali celou akci i napřesrok.

Ing. Ivan Hranička
výrobně-technický náměstek oblasti Jihozápad


  Go to the top of the document
Časopis Slovo kamene

News

27/09/2011

For more information please refer to the Czech language version of this web.

Podporujeme Českou společnost ornitologickou Podporujeme
Českou společnost ornitologickou