|

Slovo kamene číslo 19 - červen 2006 - 13. ročník soutěže MANAŽER ROKU

  Go to the end of the document

Události



13. ročník soutěže MANAŽER ROKU

Slavnostní vyhlášení soutěže Manažer roku 2005 se uskutečnilo 20. dubna 2006 v paláci Žofín v Praze.
Manažerem roku 2005 v kategorii Výroba stavebních materiálů se stal Ing. Vladimír Herman, generální ředitel Tarmac CZ a. s.

Soutěž Manažer roku je nejprestižnější a nejobjektivnější soutěží osobností v oblasti managementu a ekonomiky v České republice. Má dlouholetou tradici, oficiální vyhlašovatele, seriózní podporovatele a ohlas u odborné i laické veřejnosti. Soutěž je nezávislé, nadoborové, exaktní hodnocení uznávaných odborníků, ne nahodilá anketa čtenářů či laiků.
Je veřejná, přístupná všem manažerům působícím na území ČR, tedy i cizincům. Jedná se o ryze prestižní soutěž, udělení titulu není doprovázeno žádnou finanční odměnou. Za rok 2005 bylo vybráno 85 finalistů v 25 odvětvích (13 žen + 72 mužů).

Každý finalista soutěže prošel důsledným několikastupňovým hodnocením a musel splňovat řadu podmínek a kritérií. Kandidáti byli hodnotitelské komisi představeni pomocí přesných kvantifikovaných i doplňujících údajů. Mezi rozhodující hodnocená kritéria patřil osobní přínos k úspěšné činnosti firmy, etika jednání v obchodním a podnikatelském styku, přínos k rozvoji daného oboru a odvětví, schopnost strategického myšlení, schopnost komunikace s pracovním kolektivem, podíl na rozvoji a motivaci zaměstnanců a také sociální aspekty činnosti.
Samostatnou kapitolou v hodnocení každého z kandidátů byly jeho názory na řízení firmy a na faktory ovlivňující její rozvoj.




  Go to the top of the document
Časopis Slovo kamene

News

27/09/2011

For more information please refer to the Czech language version of this web.

Podporujeme Českou společnost ornitologickou Podporujeme
Českou společnost ornitologickou