Sektor Čechy sever

Obchodní zástupci

Jarmila Dušková

Obchodní zástupce pro Chrtníky, Košťálov, Královec, Plaňany

Petra Kodýtková

Obchodní zástupce pro Dolánky, Chomutovice, Chraberce, Libochovany

Petra Radošínská

Obchodní zástupce pro Bezděčín, Dubnice, Horní Řasnice, Chlum, Tachov

Zdeněk Vodička

Referent logistiky

Provozovny sektoru

Provozovna Okres Kontakt
Bezděčín Jablonec n. N. T/ 483 393 121 T/ 483 393 121 E/ bezdecin@eurovia.cz
Dolánky Teplice T/ 724 505 657 T/ 417 825 224 E/ dolanky@eurovia.cz
Dubnice Česká Lípa T/ 725 964 031 T/ 487 851 335 E/ dubnice@eurovia.cz
Horní Řasnice Liberec T/ 602 496 648 T/ 487 851 608 E/ hornirasnice@eurovia.cz
Chlum Česká Lípa T/ 487 877 311 E/ chlum@eurovia.cz
Chomutovice Praha - východ T/ 731 601 286 T/ 731 601 288 E/ chomutovice@eurovia.cz
Chraberce Louny T/ 415 674 289 T/ 415 674 105 E/ chraberce@eurovia.cz
Chrtníky Pardubice T/ 466 973 021 T/ 466 973 021 E/ chrtniky@eurovia.cz
Košťálov Semily T/ 481 689 223 T/ 481 689 224 E/ kostalov@eurovia.cz
Královec Trutnov T/ 499 879 239 T/ 499 879 251 E/ kralovec@eurovia.cz
Libochovany Litoměřice T/ 416 746 123 T/ 416 746 137 E/ libochovany@eurovia.cz
Plaňany Kolín T/ 321 792 239 T/ 321 792 603 E/ planany@eurovia.cz
Tachov Česká Lípa T/ 487 872 051 T/ 487 872 580 E/ tachov@eurovia.cz